Osoby kontaktowe

Wszystko

Właściciel

Waldemar Kalisz
Prezes Zarządu
Telefon: 056 493 58 40
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 604 401 375
E-Mail: waldek.kalchem@wp.pl




Dyrektor handlowy

Mariusz Rozwadowski
Dyrektor handlowy
Telefon: 56 49 118 12
Fax: 56 49 358 40
Mobil: 600 230 446
E-Mail: m.rozwadowski@kalchem.com.pl




Sprzedaż maszyn

Marek Malinowski
Przedstawiciel handlowy
Telefon: 604 401 737
E-Mail: m.malinowski@kalchem.com.pl


Wojciech Goniszewski
Przedstawiciel handlowy
Telefon: 664 011 132
E-Mail: w.goniszewski@kalchem.com.pl


Darek Bujanowski
Przedstawiciel handlowy
Telefon: 784 497 854
E-Mail: d.bujanowski@kalchem.com.pl


Arkadiusz Piasecki
Przedstawiciel handlowy
Telefon: 662 145 237
E-Mail: arkadiusz.piasecki@wp.pl


Jacek Wróblewski
Przedstawiciel handlowy
Telefon: 784 616 248
E-Mail: j.wroblewski@kalchem.com.pl


Marcin Tworkowski
Przedstawiciel handlowy
Telefon: 784 618 755
E-Mail: m.tworkowski@kalchem.com.pl


Marcin Krzyżanowski
Przedstawiciel handlowy
Mobil: 694 580 183
E-Mail: m.krzyzanowski@kalchem.com.pl


Jarosław Karpiński
Przedstawiciel handlowy
Mobil: 731 924 964
E-Mail: j.karpinski@kalchem.com.pl


Arkadiusz Gąsiorowski
Kierownik Regionu
Mobil: 731261861
E-Mail: a.gasiorowski@kalchem.com.pl


Mateusz Sztybor
Przedstawiciel handlowy
Mobil: 694463186
E-Mail: m.sztybor@kalchem.com.pl




Biuro

Elwira Najda
Wiceprezes Zarządu
Telefon: 056 493 58 40
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 668 186 407
E-Mail: e.najda@kalchem.com.pl


Marzena Markowska
Wiceprezes Zarządu
Telefon: 056 493 58 40
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 668 186 407
E-Mail: m.markowska@kalchem.com.pl


Arleta Macikowska
Pracownik biurowy
Telefon: 056 493 58 40
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 668 483 368
E-Mail: a.macikowska@kalchem.com.pl


Karolina Niemczyk
Pracownik biurowy
Telefon: 56 493 58 40
Fax: 56 493 58 40
E-Mail: k.niemczyk@kalchem.com.pl


Monika Stępień
Telefon: 0564935840
E-Mail: biuro@kalchem.com.pl


Sekretariat Kalchem
Telefon: +48 56 491 18 12
Fax: +48 56 493 58 40
E-Mail: biuro@kalchem.com.pl




Magazyn części

Tomasz Najda
Kierownik Działu Części Zamiennych
Telefon: 056 49 118 12
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 694 615 708
E-Mail: t.najda@kalchem.com.pl


Piotr Żuchliński
Zastępca Kierownika Działu Części Zamiennych
Telefon: 056 49 118 12
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 728 584 978
E-Mail: p.zuchlinski@kalchem.com.pl


Marcin Kalisz
Przedstawiciel Handlowy ds.części zamiennych
Telefon: 56 491 18 12
Fax: 56 493 58 40
Mobil: 739 466 574
E-Mail: m.kalisz@kalchem.com.pl


Rafał Zdziebłowski
Przedstawiciel Handlowy ds.części zamiennych
Mobil: 882 470 004
E-Mail: r.zdzieblowski@kalchem.com.pl




Serwis

Damian Markowski
Kierownik Serwisu
Telefon: 056 49 118 32
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 694 781 019
E-Mail: d.markowski@kalchem.com.pl


Rafał Maćkowiak
Specjalista ds gwarancyjnych
Telefon: 056 49 118 32
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 728 347 018
E-Mail: r.mackowiak@kalchem.com.pl


Sebastian Groszewski
Serwisant
Telefon: 668 350 162


Dariusz Złotowski
Specjalista ds serwisu
Telefon: 56 493 58 40
Mobil: 694 618 875
E-Mail: d.zlotowski@kalchem.com.pl


Szymon Kalisz
Serwisant
Telefon: 664 011 137


Jacek Wolszczak
Serwisant
Telefon: 660 240 616


Robert Racki
Serwisant
Telefon: 728 307 982


Tomasz Bedra
Serwisant
Telefon: 728 347 013


Krzysztof Domżalski
Serwisant


Bartosz Kisicki
Serwisant
Mobil: 694 580 262


Bartłomiej Żurawski
Serwisant
Mobil: 883 328 157




Logistyka

Rałał Wiśniewski
Kierownik działu logistyki
Telefon: 056 493 58 40
Fax: 056 493 58 40
Mobil: 728 473 876
E-Mail: r.wisniewski@kalchem.com.pl


Mateusz Smoczyński
Logistyk
Telefon: 56 493 58 40
Mobil: 725 511 185




Księgowość

Justyna Werner
Księgowa
Telefon: 056 493 58 40
Fax: 056 493 58 40
E-Mail: j.werner@kalchem.com.pl




Oddział Żurominek

Janusz Matysiak
Kierownik magazynu
Telefon: 23 682 23 88
Fax: 23 682 2 88
Mobil: 503 941 166
E-Mail: j.matysiak@kalchem.com.pl


Arkadiusz Walczak
Kierownik serwisu
Telefon: 023 682 23 88
Fax: 023 682 23 88
Mobil: 600 916 531
E-Mail: a.walczak@kalchem.com.pl


Arkadiusz Wójciak
Serwisant
Mobil: 739425339
E-Mail: a.wojciak@kalchem.com.pl


Adrian Olszynka
Serwisant
E-Mail: a.olszynka@kalchem.com.pl