Serwis

Dojeżdżamy bardzo szybko i od razu wiemy, co jest do zrobienia.

Gdy coś się stanie z maszyną, to mechanicy serwisowi szybko będą na miejscu: Doskonale wyszkoleni, doświadczeni i najlepiej wyposażeni. To typowe dla CLAAS krótkie drogi komunikacyjne.

Podobnie jest gdy chodzi o części zamienne. Gdy znalezione jest rozwiązanie, specjalista od części zamiennych w naszej sieci logistycznej koordynuje wysyłki w odpowiednie miejsca, Aby jeszcze prędzej dotrzeć tam, gdzie należy, chcielibyśmy wykorzystywać helikoptery.

Doskonale jednak wiemy: dobry serwis powinien oferować nie tylko jakość i niezawodność, ale także być opłacalny. Nasze usługi obok pewności muszą gwarantować również ekonomikę pracy klientów.

Bezpieczeństwo można zaplanować przez regularną kontrolę.

Kontrola pożniwna – bezpieczeństwo planuje się przez regularną kontrolę.

Maszyny żniwne w stałych okresach czasu podlegają najwyższym obciążeniom. Do zachowania stałej, wysokiej wydajności maszyna musi być regularnie ustawiana a jej części ścieralne muszą być wymieniane.

Kontrola pożniwna / roczna pozwala stwierdzić stopień zużycia części i odkryć ukryte uszkodzenia. 

Na podstawie zeszytu kontroli wszystkie komponenty maszyny, jak na przykład pomost kierowcy, elektryka, napędy i silnik, sprawdzane są punkt po punkcie pod względem szczelności oraz funkcjonowania. Tak można ustalić oraz udokumentować aktualny stan maszyny.

Jest to idealna baza do określenia kosztów ewentualnych napraw.

Zalety:

Ustalenie aktualnego stanu maszyny na podstawie dokumentacji kontroli pożniwnej / rocznej przez partnera serwisowego CLAAS.

Dokumentacja w zeszycie kontroli pożniwnej / kontroli rocznej oraz w książce przeglądów maszyny.

Państwa problemy rozwiązujemy na miejscu. Także wtedy, gdy nas nie widać.

CLAAS TELEMATICS w maszynach żniwnych oferuje nie tylko korzyści ekonomiczne w czasie pracy ale również szybką pomoc techniczną opartą o informacje uzyskiwane z bezprzewodowego połączenia z mechanikiem serwisu CLAAS. Technologia telefonii komórkowej oraz internetu pozwala przesyłać dane konkretnego pojazdu bezpośrednio do przyrządów diagnostycznych albo komputera mechanika. Może on wtedy z każdego miejsca postawić prawidłową diagnozę i dojechać z niezbędnymi częściami zamiennymi. Oszczędzony czas można wykorzystać na pracę maszyną.

Równomiernie naostrzone noże zdecydowanie poprawiają jakość cięcia.

Aqua Non Stop Comfort - Profesjonalne urządzenie, które w automatyczny sposób poprawi ostrze Twojego noża, dając tym samym lepszą jakość cięcia oraz zwiększenie wydajności maszyny.
Dzięki odpowiedniemu kątowi szlifowania, który jest zachowany przez pełny cykl ostrzenia oraz poprzez stosowanie odpowiedniej emulsji szlifierskiej, nóż nie traci twardości także po wielokrotnym ostrzeniu.